Ignis 2WD

Začiatok niečoho mimoriadneho

Nový Ignis je ultra kompaktné SUV, ktoré prekračuje rámec svojej triedy. A robí to štýlovo. Spája jednoduchý exteriér s funkčnosťou a disponuje technológiami by ste čakali vo väčších autách. Nechýba mu silný charakter a drive. Ignis prebúdza vaše zmysly a je skvelým spoločníkom, keď chcete dostať svoj život do pohybu.

Výbava

GL GL+  GLX
Motor 1,2 DUALJET 1,2 DUALJET  1,2 DUALJET
Prevodovka 5MT 5MT  5MT
Pohon 2WD 2WD  2WD
Maximálny výkon (kW (k)/ot.) 66 (90)/6 000 66 (90)/6 000  66 (90)/6 000

Ignis 4WD

Ultra kompaktné SUV

Nová ikona ciest je plná komfortu a účelného dizajnu. Ultra kompaktné SUV vás vďaka vyspelým bezpečnostným prvkom a pohonu všetkých štyroch kolies ALL GRIP auto bez problémov prevedie mestom aj náročnejším terénom. Jeho nízka spotreba a ohľaduplnosť k životnému prostrediu budú vyhovovať vášmu modernému životnému štýlu. Rozbehnite váš príbeh so Suzuki Ignis.

Výbava

GL+ GLX
Motor 1,2 l DUALJET 1,2 l DUALJET
Prevodovka 5MT 5MT
Pohon 4WD 4WD
Maximálny výkon (kW (k)/ot.) 66 (90)/6 000 66 (90)/6 000

Design

  

Exteriér 

Dizajn nového Suzuki Ignis je inšpirovaný históriou značky Suzuki. Na sedemdesiate roky a dizajnérsku legendu Giorgetta Giugiariho odkazujú tri prelisy v zadných stĺpikoch. Vďaka nim získal Ignis robustnejší vzhľad. Všetko je zladené do posledného detailu. Výsledkom sú čisté línie a výrazný ikonický tvar. Nezameniteľnú DNA dodávajú zatmavené predné stĺpiky, originálne vykrojenie zadných okien aj mohutné blatníky. Trendová je tiež možnosť zladenia farieb exteriéru a interiéru auta, ktorá ponúka majiteľom Suzuki Ignis výnimočnú dizajnovú personalizáciu.

Interiér

Silný charakter Suzuki Ignis cítiť aj v interiéri. Kombináciu čiernej a bielej na prístrojovej doske a v čalúnení dverí dopĺňajú výrazné držadlá a stredová konzola. Kultové línie podporujú mladistvý a športový vzhľad. Ďalšou novinkou interiéru je sofistikovaný multimediálny systém s dotykovým ovládaním, ktoré je rovnako intuitívne ako ovládanie smartfónu. K benefitom zvyšujúcim komfort počas jazdy patrí aj automatická klimatizácia a výškovo nastaviteľný volant.