SX4 S-Cross 4WD

 

Skutočný dobrodruh

Nový SX4 S-CROSS je výnimočný zážitok na štyroch kolesách. Jasná výzva k dobrodružstvu. Ponúka nespútanú radosť z jazdy v akomkoľvek teréne. Na prvý pohľad vás zaujme odvážny dizajn a pod kapotou nájdete novú generáciu výkonných motorov. SX4 S-CROSS dokonale rozumie potrebám moderného života. Prináša flexibilitu, priestrannosť a pohodlie v štýle SUV. Nový dravec je pripravený vyraziť do prírody aj do mestskej džungle. Rozhodnite o cieli.

Exteriér

Boduje na prvý pohľad! Na novom SX4 S-CROSS neprehliadnete silný, maskulínny vzhľad. Rodený prieskumník si vás získa robustnou prednou časťou a nezameniteľným štýlom SUV vozidla, ktorý zvýraznili nové chrániče nárazníka a LED svetlá. Dynamický dizajn dotvorili aerodynamické krivky. Nadchnite sa s SX4 S-CROSS pre nové dobrodružstvá.

Interiér

Prepracovaný interiér nového SX4 S-CROSS vás dostane okamžite po nasadnutí. Je totiž výnimočnou kombináciou ladných línií a kvalitných materiálov. Veľkorysý vnútorný priestor ponúka flexibilné prostredie s množstvom praktických funkcií. Nechýba dvojzónová klimatizácia a multifunkčný dotykový displej s intuitívnym ovládaním. To všetko umocňuje dych berúci výhľad cez panoramatické okno s dvojitým posuvným zasklením.

 
 

 

 

Technické prametre: